Červenec 2011

DOVOLENÁ!

31. července 2011 v 10:33 | Martush-Bella |  Blog
Ahoj, teď tu 2 týdny nebudu, protože jedu na týden do Jeseníků a na další týden na Vsetín a ani na jednom místě nebudu mít Internet, tak prosím Affs, aby si mě nemazaly :) Díky za pochopení

Něco o filmové postavě - Alice

30. července 2011 v 12:12 | Martush-Bella |  Alice Cullen

Shrnutí :

Alice Cullen je postava z knih/filmů Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk, které napsala Stephenie Meyer (americká spisovatelka). Předtím než se Alice přeměnila v upírku byla uvězněná v blázinci, protože uměla vidět budoucnost. Upír, který pracoval v blázinci ji přeměnil a osvobodil. Alice si nic nepamatovala. Ve svých vizích viděla Jaspera, novorozeného upíra, který měl být jejím druhem. Nakonec se s ním potkala v roce 1948.

Alici je 19 let /vzhledově/. Hraje ji Ashley Greene. Bydlí s rodinou Cullenových ve Forks. Ráda nakupuje, pořádá slavnosti ve velkém a je přátelská. Její celé jméno je Mary Alice Brandon Cullen.

Podrobněji :


Popis:
Alice Cullen, upírka, která vidí do budoucnosti, ale její vize se průběžně mění. Byla stvořena neznámým upírem. Sama si našla cestu k Cullenům, kde potom zůstala. Její nejlepší kamarádka je Bella Swan. Alice miluje módu a rychlá auta. Je pohybově nadaná. Alice je milá a přátelská vůči všem, přijme Bellu do rodiny nejlépe. Má dar vidět do budoucnosti, který měla už jako člověk.


Vzhled:
Co se vzhledu týče, vypadá Alice jako elfka-je drobné postavy, černé krátké vlasy rozježené do všech stan a špičatý obličejík. Je blázen do nakupování a spolu s Rose je jejich oblíbenou nakupovací "obětí" Bella. Alice nadevše miluje svého druha Jaspera, a když od něj musí na jakkoliv dlouhou dobu odejít, je velice smutná a nerozveselí jí ani nakupování, a to už je co říct!


Minulost:
Narodila se roku 1901 a přeměněna byla roku 1920. Už od malinka viděla budoucnost, a proto si o ní její rodina myslela, že je blázen. Proto už od útlého dětství byla v blázinci. Tam ji také našel jeden upír vyhledávající lidi s talentem. Unesl ji z blázince a přeměnil v upírku, tehdy jí bylo 19. Upír, který ji přeměnil, byl už po smrti, jelikož ho zabil jiný upír, stopař James (setkáme se s ním ve Stmívání). Alice, už když byla novorozená, se rozhodla pro to, že bude pít jen krev zvířat. Po čase si, díky své schopnosti, našla druha-upíra Jaspera. Společně spolu nějaký čas žili, poté našli rodinu Cullenů a přidali se k ní. Alice a Jasper byli jediní upíři (potom i Bella) , které nestvořil Carlisle.

Životopis - Ashley Greene

30. července 2011 v 11:58 | Martush-Bella |  Ashley Greene
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 24
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Znamení: Ryby
Výška: 165 cm

Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Ashley je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Ash modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Ashley si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.

Trailer Eternal Flame

25. července 2011 v 0:52 | Martush-Bella
Tady je Trailer k filmu Eternal Flame - Jak by mohlo pokračovat Twilight láskou Renesmé a Jacoba. Bohužel je tojen Fanmade, ale bylo by super, kdyby byl jednou pravý

Pár zajímavostí, které uvidíme v BD

23. července 2011 v 19:35 | Martush-Bella |  Rozbřesk (Breaking Dawn)
Na jednom webu jsem našla pár zajímavých scén, které nejspíš uvidíme ve filmu Breaking Dawn
Podle dosavadních informací ve filmu uvidíme:
- Bellu jak nakopne Jacobovo pozadí
- Bellu při novém způsobu lovu upírů
- Jacoba jak zaučuje vlčí děti (bláznivé, co?)
- něco o rumunských upírech
- scény z Aljašky
- šťastnou rodinnou scénu, když už děti povyrostly
- trénink mentálních technik v podání Belly
- Edwardovy flashbacky
- svatbu (ehm...nečekané)
- finální scénu, tedy dva krásné mladé lidi válející se na louce

Super, těším se čím dál víc :)

Animace Breaking Dawn 0.1

11. července 2011 v 19:39 | Martush-Bella |  Bella Swan/Cullen
Your image is loading...
Tuto animaci jsem vytvořila právě teď a je vytvořena z mých oblíbených fotek z filmu Breaking Dawn. Mimochodem dnes ráno jsem dočetla knihu Rozbřesk (Breaking Dawn) a ta knížka je totálně a naprosto úžasná! Miluju ji! Asi si ji přečtu znovu... :D Takže moc moc doporučuju :)

Hoj Hoj

11. července 2011 v 11:26 | Martush-Bella |  Blog
Ahojky, chtěla bych se vám omluvit, že jsm tu včera nebyla a že tu nebudu asi ani zítra, možná pozítří a můžná i déle...jsem totiž nemocná- mám zánět nosohltanu (To se může stát vážně jenom mě, abych byla každý rok nemocná o prázdninách a celý rok nic...), takže musím pořád jenom ležet a nic neděla a jěen číst, takže jsem asi za 4 dny přečetla knížku Twilight - Rozbřesk (604 stran) a už čtu další knihu. Samozřejmě je škoda, že nemůžu být na blogu, ale na notebooku mi nefunguje net, takže ssi ho nemůžu vzít do postele...No ale to je jedno..prostě musím jít, takže je mi to líto, pááá. Ozvu se, až se zase uzdravím :)

Něco o filmové postavě - Jacob

8. července 2011 v 19:20 | Martush-Bella |  Jacob Black
Něco o filmové (a knižní) postavě - Jacob Black
Jake patří mezi hlavní Postavy Twilight sagy (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk) od Sthepenie Meyer.Jacob je jednim ze smečky vlkodlaků z La Push. Je nejlepší přítel Belly Swanové (později Cullenové). V Novém měsíci hodně pomůže Belle po Edwardově odchodu. Tím se spolu velmi sblíží a Jacob se do Belly zamiluje(Bella do něj taky ale to zjistí až v Zatmění).
v Rozbřesku přestane milovat již vdanou Bellu, místo toho se otiskne do její dcery Renesmé. Když to Bella zjistí, málem ho zabije, ale vše se mezi nimi urovná.

Životopis - Taylor

8. července 2011 v 18:48 | Martush-Bella |  Taylor Lautner
Základní info :
Povolání: Herec
Věk: 19
Datum narození: 11. 02. 1992
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 179 cm

Životopis :
Taylor Daniel Lautner se narodil 11. února 1992 v Grand Rapids, Michigan, USA. Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.

Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v episodách My wife and kids (2001), Kalifornské léto (Summerland) (2004) nebo The Bernie Mac Show (2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.

První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy Taylor dostal roli ve filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film Stmívání (2008).

Něco o filmové postavě - Edward

8. července 2011 v 18:05 | Martush-Bella |  Edward Cullen
Tak a mám tu něco o filmové postavě - Edward Cullen
Základní info :
Povolání: Upír
Datum narození: 20. 06. 1901
Datum úmrtí: 1918
Znamení: Blíženci

Něco o filmové (a knižní) postavě:
Edward Cullen je jedna z hlavních postav Twilight sagy (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk a možná i Midnight Sun) od Stephanie Mayer.

Edwad Cullen se narodil roku 1901 a když v roce 1918 umíral na španělskou chřipku, doktor Carlisle Cullen ho proměnil na upíra a přijal ho jako prvního do své rodiny. Stejně tak zachránil i Esme, která se rohodla skočit ze skály potom, co přišla o dítě. Postupně se do rodiny přidali i Rosalie, Emmett, Alice a Jasper. Rodina doktora Cullena není jako u ostatních upírů. Pijí pouze krev zvířat a sami se nazývají vegetariány. Po nějakém čase spatří na střední škole ve Forks Isabellu Swan. I když Edward dokáže jako jediný upír číst myšlenky, u Belly nevyčte nic. Zamiluje se do ní, i když tolik touží po její krvi.

Poté, co Edward zachrání Bellu před upírem Jamesem, klanem Volturi a upírkou Victorií, se, spolu s Bellou, rozhodnou pro společnou a nesmrtelnou budouctnost. Po svatbě Bella otěhotní, porodí malou Reneesmé a Edward bude nucen ji přeměnit. Po bitvě s klanem Volturi, který naštěstí dopadne dobře, bude moci Edward a Bella žít konečně šťastně až navěky.