Něco o filmové postavě - Edward

8. července 2011 v 18:05 | Martush-Bella |  Edward Cullen
Tak a mám tu něco o filmové postavě - Edward Cullen
Základní info :
Povolání: Upír
Datum narození: 20. 06. 1901
Datum úmrtí: 1918
Znamení: Blíženci

Něco o filmové (a knižní) postavě:
Edward Cullen je jedna z hlavních postav Twilight sagy (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk a možná i Midnight Sun) od Stephanie Mayer.

Edwad Cullen se narodil roku 1901 a když v roce 1918 umíral na španělskou chřipku, doktor Carlisle Cullen ho proměnil na upíra a přijal ho jako prvního do své rodiny. Stejně tak zachránil i Esme, která se rohodla skočit ze skály potom, co přišla o dítě. Postupně se do rodiny přidali i Rosalie, Emmett, Alice a Jasper. Rodina doktora Cullena není jako u ostatních upírů. Pijí pouze krev zvířat a sami se nazývají vegetariány. Po nějakém čase spatří na střední škole ve Forks Isabellu Swan. I když Edward dokáže jako jediný upír číst myšlenky, u Belly nevyčte nic. Zamiluje se do ní, i když tolik touží po její krvi.

Poté, co Edward zachrání Bellu před upírem Jamesem, klanem Volturi a upírkou Victorií, se, spolu s Bellou, rozhodnou pro společnou a nesmrtelnou budouctnost. Po svatbě Bella otěhotní, porodí malou Reneesmé a Edward bude nucen ji přeměnit. Po bitvě s klanem Volturi, který naštěstí dopadne dobře, bude moci Edward a Bella žít konečně šťastně až navěky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama