Říjen 2011


Kristen na střední

22. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella |  Kristen Stewart
Kristen se v nedávném rozhovoru přiznala, že na střední byla hodně ambiciózní a poctivě psala domácí úkoly. Vše ale schovával za image rebelky.
Kdo by si myslel, že Kristen patří mezi herečky, co sotva prolezly střední, je na omylu. Patřila mezi výborné studenty, do školy se vždycky těšila a poctivě se věnovala přípravě na druhý den. Přiznala dokonce, že kdyby pečlivě neudělala domácí úkol, měla by ze sebe hodně špatný pocit.

Nikdy ale nepatřila mezi 'klasické šprtky', co sedí v prvních lavicích a chodí slušně oblečené. Kristen si svou píli vynahrazovala rebelantským oblečením a ocvočkovaným a počmáraným batohem.


"Nedávno jsem ve skříni našla svůj batoh ze střední. Bylo to tak legrační! Byl celý pomalovaný anarchistickými symboly a prošpikovaný cvoky a kolíky... Ve škole jsem ale dodržovala pravidla. Byla jsem hodně ambiciózní a chtěla něčeho dosáhnout," svěřila se Kristen.

"Před ostatními jsem se tvářila, že mě škola nezajímá a je mi úplně fuk. Když jsem ale nestíhala udělat domácí úkol, propadala jsem panice," směje se.Kristen měla kvůli natáčení vysoké množství absencí. "Učitelé mi ale vůbec nevycházeli vstříc. Nechtěli mi zadávat extra seminární práce, abych dostala nějaké známky, dát mi podklady, které rozdávali o hodinách, abych se mohla všechno doučit,..." stěžuje si. "Já jsem přitom chtěla všechno dohnat. Neuměla jsem si představit, že už nebudu chodit do školy!"


Boo Boo Stewart bude mít nové album

21. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella
Nils Allen Stewart (17), jak se tenhle týpek jmenuje doopravdy, zpíval se skupinou T-Squad. Mnohem víc se ale proslavil díky Twilight coby Seth Clearwater. Přečti si o něm víc...

Jaký je tvůj nejoblíbenější moment z natáčení Twilight?
"Celkově musím říct, že jsem si tam užil spoustu legrace. Bavil mě hlavně Robert Pattinson, stačí ho poslouchat jen chvilku a člověk má záchvaty smíchu. On je fakt vtipnej!"
Kdybys mohl pozvat na večeři tři lidi, kdo by to byl?
"Ježíš, Heath Ledger a Paul Newman. To se mi asi nesplní..."

Na čem právě teď pracuješ?
"Zrovna teď dělím svůj čas mezi natáčení a muziku. Se ségrou Fivel zrovna nahráváme album. Vyjde už brzy. Možná, že moc lidí neví, že jsem svou uměleckou kariéru začínal jako muzikant. Bylo mi teprve dvanáct, když jsem vydal své první album. Takže hudba je pro mě něco, co opravdu zbožňuju. Album bude pop-rockové a není zacílené na žádnou věkovou kategorii, takže doufáme, že se bude líbit jak dětem tak jejich rodičům. Fivel bude na CD jako hlavní zpěvačka a k tomu hraje na piano, já budu také zpívat a ještě hrát na kytaru a kromě nás se tam objeví i moje starší sestra Meagen, která hraje na baskytaru. Takový rodinný podnik. Cool!"

BooBoo se sestrami

Narozky

20. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella
Ahojky, jen vám chci říct, že dnes mám narozeniny. Je mi 15 let. Doufám, že mých 15 let bude ještě lepších než těch 14 :) V neděli mám oslavu narozenin s kamarádkami. Možná v nejbližší době udělám párty i tady na blogu :) Uvidíme...

Lay 0.2

19. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella |  Layouty blogu
Tento layout jsem si dělala také sama. Mám ho nastavený od 15. října 2011. Tento lay se mi opravdu líbí, myslím, že se mi celkem povedl :) Co vy na to??

Dess :

Okraje :

Lay 0.1

18. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella |  Layouty blogu
Tento layout jsem si tvořila sama. Měla jsem ho nastavený od 6. července 2011. Vytvářela jsem si ho sama :
Dess :

Pozadí :

Popisky :

Komentáře :

Zápatí :

No, je sice takový začátečnický, ale jsem na něj hrdá :)

Diplom pro blackrose9

17. října 2011 v 21:25 | Martush-Bella |  Diplomy a ceny pro vás
Tady je tvůj diplomek za SB, snao prosím na blog s mojí ikonkou :)Snad se ti líbí. Dej si ho prosím na blog s mojí ikonkou, díky :D

Diplom by Andrea

17. října 2011 v 21:20 | Martush-Bella |  Moje diplomy a ceny
Tento diplomek za SB jsem dostala od mojí nejnovější affí Andrey, a moc se mi líbí, děkuju.

Fotky BD z časopisu People

17. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella |  Rozbřesk (Breaking Dawn)

- Přípravy na svabu


- Svatba


- Problémy s vlky, Edward je od krve po Bellině porodu

Nějaká videa z BD

16. října 2011 v 15:00 | Martush-Bella |  Rozbřesk (Breaking Dawn)
Španělský trailer + 2 scény (není to v nejlepší kvalitě, ale aspoň něco...


Něco o milostném trojúhelníku